teisipäev, 5. jaanuar 2016

Jaanuarikuu uudiskiri

Hea klient!

Keila tanklas saab nüüdsest Alexela Sooduskaardi omanik 5% soodustust Linnapesulad selvepesula kasutamisel. Kasutamiseks vajalikud soodushinnaga žetoonid on müügil Alexela Keila PAUS tanklapoes.

Alexela talvise diislikütuse garanteeritud külmakindlus on 32 miinuskraadi! 
Talviste temperatuuride juures hoolitsed oma neljarattalise diiselmootoriga sõbra eest kõige paremini, kasutades Alexela talvist diislikütust. Alexelas müüdava talvise diislikütuse külmakindlus on 32 miinuskraadi. See on väärtustatud CleanSystem3 lisandiga, mis hoiab toite süsteemi puhtana, vähendab vahu tekkimist kütuses, tõstab tsetaanarvu, vähendab kütusekulu, parandab määrimisomadusi ning tagab mootori sujuvama töötamise ja parema külmkäivituse.

Talvine diislikütus on Alexela tanklates tähistatud lumehelbega tankuril ja kassakviitungil tähistusega DT. Bensiiniautosid talviselt külmemad ilmad ei mõjuta.

Leia lähim tankla www.alexelaoil.ee/est/tanklad 

Saabunud külmade ilmadega laienes Alexela tervisetoodete valik 
Jaanuarikuu tõi Eestimaale esimesed külmad ilmad ja kaunid talvevaated. Sellega seoses on inimesed asunud ennast ka võimaliku külmetuse vastu kaitsma. Alexela PAUS tanklapoodides müüdavatest tervislikest ampsudest on väga populaarseks osutunud jõhvika ja mustsõstra mahe-mahlajoogid.

Meie terviseriiulis on saadaval ka erinevad tooted külmetuse tõrjumiseks - saialille-astepaju õli, kummeli tee, ninatilgad, C-vitamiin, Gerimaxi energiatabletid ja palju muud.

Aasta esimesel kahel kuul on PAUS tanklapoodides ka käimas VitaWell sooduskampaania, mil korraga kaks pudelit ostes on koguhind vaid 3€.

Leia lähim PAUS tanklapood www.alexelaoil.ee/est/tanklad 

Alexela klientidele Tallinn Motor Show piletid soodsamalt 
27.-28. veebruaril 2016 toimub Saku Suurhallis kogupere motomess Tallinn Motor Show, kus saab tutvuda nii uusimate mootorrattamudelitega kui nautida vaatemängulist mootorkelgu krossi Euroopa meistrivõistluste etappi.

Tallinn Motor Show toob rahvusvahelise mootorratta- ja ATV-de messi tagasi Tallinnasse. 27.-28. veebruaril 2016 täitub Saku Suurhall adrenaliini, imeilusate mootorrataste ning võimsate ATV-dega.

Alexela Sooduskaardi omanikul on võimalus piletid soetada soodsamalt - ühe päeva pilet 8€ (tavahind 10€) ning kahe päeva pilet 12,5€ (tavahind 15€). Soodustus kehtib Piletilevi müügipunktides ning kodulehel. Soodustuse saamiseks tuleb valida pileti ostmisel “Alexela sooduspilet” ja üritusel kohapeal näidata kehtivat sooduskaarti.

Osta pilet SIIT.

Alexela toob kultuuri lähemale. Alexela sõbrale Saaremaa ooperipäevade piletid soodsamalt!
Eesoleva suve üks oodatumaid kultuurisündmuseid on kindlasti Saaremaa ooperipäevad, mille etendused leiavad aset 25.-31. juulil Kuressaare lossis. Programmis on ka sel korral vahvaid üllatusi, vaata lähemalt SIIT ja vali oma. Alexela klientidele on Saaremaa ooperipäevade piletid 20% soodsamad.

Sõbrahinnaga pileteid saab osta PILETIMAAILMA INTERNETIPOEST, sisestades sooduskoodi "klientALEXELA".

Piletimaailma müügikohtadest ja Eesti Kontserdi kassadest saab soodushinnaga pileteid osta Alexela Sooduskaardi ettenäitamisel.

Korraga saab osta 4 sooduspiletit. Meeldivaid kultuurielamusi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar