neljapäev, 3. detsember 2015

Detsembrikuu uudiskiri

Hea klient!

Jõulukuul on topelt-kasulik tankida Alexela Sooduskaardiga, sest kuni 14. detsembrini anname igalt kütuseliitrilt 3 senti soodustust Sooduskaardi kasutajatele!

Alexela Sooduskaardiga kütuseliiter 3 senti soodsam 
Alexela Sooduskaardiga on kuni 14. detsembrini iga kütuseliiter 3 senti soodsam. Kampaania kehtib Alexela Sooduskaardiga, Alexela-EMT Sooduskaardiga ja Alexela Kossufänni sooduskaardiga. Korraga kehtib üks soodustus.

Leia lähim tankla siit: http://www.alexelaoil.ee/est/tanklad

DPD jõulupakkumine Alexela klientidele 
Detsembris on paki saatmine Alexela teenindusjaamades poole soodsam. Paki saatmise hind alates 1,95.-

Aasta lõpp on kiire ning alati ei jõua kõikidele jõulukingitusi isiklikult kohale viia. Pane jõulusoovid pakki! Täna teele pandud pakk jõuab kohale üle Eesti juba järgmisel tööpäeval ning sõltuvalt Euroopa sihtriigist 1-8 tööpäevaga.

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2015. Tanklapoodide asukohad leiab SIIT

Gaas+elekter Alexela Energiast 
Alexela Oiliga samasse gruppi kuuluv Alexela Energia asus esimese uue tulijana müüma ka maagaasi eraklientidele. Kui elektriturg avanes täielikult 2013. aastal ning tänaseks on klientidel võimalik valida mitmete elektripakkujate vahel, siis maagaasi puhul on antud muudatus alles nüüd toimumas.

Valides oma partneriks Alexela Energia, on Sul lisaks koheselt madalamale gaasihinnale veel üks suur eelis - tavapärasest soodsam elektri ja gaasi pakett.

Liitu sinagi, vajutades SIIA

Tervislikud ampsud Alexela PAUS tanklapoodides 
Meie PAUS tanklapoodide kaubavalik suurenes tervislike ja looduslike snäkkidega. Valitud tooted on sobiv valik inimestele, kes eelistavad säilitusaineteta ja gluteenivabu tooteid. Toodete seast leiad laias valikus kvaliteetseid kuivatatud puu-ja köögivilju ja palju muud.

 Saadaval Jüri, Loo, Keila ja Tartu Era tn. tanklas. Tanklapoodide asukohad leiab SIIT

LPG rendiautod on turu soodsaimad 
Alexela uuendas renditavate gaasiautode hinnakirja ning edaspidi on päeva rent 19 eurot, mis on turu soodsaim hind! Lisaks saab edaspidi auto mugavalt rentida Alexela Jüri, Keila ja Ehitajate tee tanklapoodidest.

Alexela renditavad gaasiautod on Fiat 500 mudeliseeriast. Gaasiauto rentimine on hea valik olukorras, kus autot on vaja terveks päevaks või pikemaks sõiduks.

Rohkem infot leiab SIIT

Alexela klientidele soodsamad kontserdipiletid 
Alexela pühademuusika dirigendi Valter Soosalu sõnul moodustab kava tuumiku jõululaulude seaded Ameerika Ühendriikidest pärit barbershop-stiilis. Nende hulgast võib leida meile tuntud ja vähem tuntud jõululaule, mis eesti publikule mõeldes on tõlgitud eesti keelde.

Alexela klientidele on piletid 20% soodsamad. Sooduspileti lunastamiseks minge lähimasse Piletimaailma või Piletilevi müügipunkti või veebipoodi ja kasutage salasõna “ALEXELAKLIENT”. Soodustus kehtib nii Jõhvi (20.12), Tartu (22.12) kui ka Tallinna (23.12) kontsertidel.

Osta pilet SIIT

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar