esmaspäev, 2. november 2015

Novembrikuu uudiskiri

Hea klient!

Pimedatel sügisõhtutel on alati heaks valikuks lahutada meelt väärt filmielamusega. Alexela toetab rahvusvahelist filmifestivali PÖFF – koostöö raames aitab Alexela tõlkida laial hulgal festivalifilme nii eesti- kui vene keelde. Tule kinno!

PÖFF filmiprogramm on avaldatud SIIN 

Alexela toetab Pimedate Ööde Filmifestivali 
Alexela toetab rahvusvahelist filmifestivali PÖFF – koostöö raames aitab Alexela tõlkida laial hulgal festivalifilme nii eesti- kui vene keelde.

Koostöö raames toimub ka Pöffihundi kampaania, milles osalemiseks tuleb tankida Alexela Sooduskaardiga vähemalt 30 liitrit. Nii osaled loosimises, milles võid võita eksklusiivse Pöffihundi paketi või Pöffi pääsmeid.

Rohkem infot leiab SIIT 

LPG rendiautoga sõidad soodsalt 
Alexela renditavad gaasiautod on Fiat 500 mudeliseeriast. Gaasiauto rentimine on hea valik olukorras, kus autot on vaja terveks päevaks või pikemaks sõiduks.

Ühtlasi annab Alexela kõigile rentijatele tasuta paagitäie autogaasi, mis muudab rendihinna üheks soodsaimaks autorendi turul.

 Rohkem infot leiab SIIT 

Alexela tanklapoodidest leiad oodatud turgutust külmetuse vastu 
Alexela PAUS tanklapoodides on avatud Südameapteegi terviseriiulid, kust leiab mitmeid tooteid, mille järele muidu apteeki peaks minema.

Oleme ka külmade ilmade eel toonud müügile uued tooted, mis pakuvad leevendust kinnisele ninale, haigele kurgule ja väsinud meelele.

Saadaval Jüri, Loo, Keila ja Tartu Era tn. tanklas. Vaata tanklapoodide asukohti SIIT 

Alexela klientidele soodsamad kontserdipiletid 
Kontserdisarja "Dream Big Jazz" kuuluv "Optimist" põhineb I maailmasõja ajal sündinud Evald Vainu loomingul, esitusele tuleb ka tema põlvkonnakaaslaste loomingut, mida esitavad Tallinna Linnateatri näitlejad Hele Kõrve, Liis Lass, Andero Ermel, Rain Simmul jt..

Alexela klientidele on piletid 20% soodsamad. Sooduspileti lunastamiseks minge lähimasse Piletimaailma või Piletilevi müügipunkti või veebipoodi ja kasutage salasõna “ALEXELAKLIENT”. Soodustus kehtib nii Tallinna (24.11), Tartu (20.11), Pärnu (21.11) kui ka Jõhvi (22.11) kontsertidel.

Osta pilet SIIT

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar