esmaspäev, 12. oktoober 2015

Oktoobrikuu uudiskiri

Hea klient!

Oktoobrikuus on topelt-kasulik tankida Alexela Sooduskaardiga, sest kuni 13. oktoobrini anname igalt kütuseliitrilt 2 senti soodustust meie Sooduskaardi kasutajatele!

Oktoobrikuus soodustus 2 senti liitrilt 
Soodustus kehtib kõigis Alexela tanklates kuni 13. oktoobrini. Soodsam hind on nii Alexela Sooduskaardi, Kossufänni Sooduskaardi kui Alexela EMT Sooduskaardiga.

Alexela moodsaim tankla avas Keilas uksed 
Alexela kõige uuemas tanklas Keilas on lisaks tavapärasele bensiinile ja diislikütusele müügil ka LPG-autogaas, olemas AdBlue- ja diisli-kiirtankur veokitele.

Oma kolmanda selvepesula avas Alexela tanklas ka ettevõte Linnapesulad. Tegemist on esimese selvepesulaga Keilas.

Kutsume kõiki külla meie kõige uuemasse tanklasse Keilas. Avamise puhul on kõik kütused Alexela Sooduskaardiga 3 senti soodsamad ning kui tangid vähemalt 20 liitrit, saad tanklapoest tasuta Premia jäätise.

Alexela LPG-rendiautoga on paagitäis tasuta 
Alexela alustas gaasiautode renditeenusega – nüüdsest on võimalik endale rentida LPG kütusel sõitev linnaauto, mille kütusekulu on pea poole soodsam tavaautost. NB! Mida pikemaks ajaks sõiduk rentida, seda soodsam päevarent!

Ühtlasi annab Alexela kõigile rentijatele tasuta paagitäie autogaasi, mis muudab rendihinna üheks soodsamaks autorendi turul.

Alexela gaasitanklate võrk on Eesti suurim, mis võimaldab muretult sõita igasse Eestimaa piirkonda. Rohkem infot leiab aadressilt www.alexelaoil.ee/lpg

Tikilt parima hinna-kvaliteedi suhtega haagis 
Alexela Oiliga samasse gruppi kuuluv Tiki Treiler tõi värskelt müügile Eesti parima hinna-kvaliteedi suhtega haagise. Ehituselt on tegemist Eesti enimkasutatud haagisetüübiga, mida nüüd toodab ka Põhjamaade suurim haagisemüüja Tiki Treiler.

Tegemist on tsingitud lehtmetallist valmistatud kerge, kuid väga vastupidava konstruktsiooniga haagisega. Haagise põhjaks on veekindel vineer, vineeriga on tugevdatud ka haagise tagaluuk.

Rohkem infot leiab aadressilt www.tiki.ee/kampaania

Diiselautode omanikud peaksid talveks valmistuma 
Saabunud on kenad karged sügisilmad, koguni nii karged, et soojalembesed diiselauto mootorid võivad hakata protesteerima. Põhjus on selles, et hetkel on kõikjal tanklates saadaval veel ülemineku diislikütus, mille külmataluvus ei anna veel välja päris arktilise mõõtu.

Kui sul on diiselauto, siis soovitame saabunud krõbedamate külmakraadide tõttu kasutada mootori sujuva töö tagamiseks vahendit, mis kaitseb kütusesüsteemi korrosiooni ning külmumise eest, sidudes seal olevat vett, lahustab ja puhastab kütuses olevaid jääkained ning takistab vaha tekkimist.

Vastavad vahendid on saadaval Alexela tanklapoodides - vaata asukohti SIIT

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar