neljapäev, 17. september 2015

Septembrikuu uudiskiri

Saabunud sügiskuudel on Alexela toetamas sihtasutus TÜ Kliinikumi Lastefondi, kellega koos kogutakse raha raskelt haigetele lastele, kes vajavad transporti arsti juurde sõitmisel.
Kuni 31. oktoobrini anname igalt sinu soetatud Tartu Limonaadi või Vitamineral joogilt 10 senti antud eesmärgi heaks. Kustutad janu, sütitad lootuse!
      

Proovi LPG rendiautot!
Koostöös BCS Auto-ga on nüüdsest võimalik rentida endale LPG kütusel sõitev linnaauto, mille kütusekulu on pea 45% soodsam tavaautost. Gaasiauto rentimine on hea valik olukorras, kus autot on vaja terveks päevaks või pikemaks sõiduks. Näiteks sõidule Tallinnast Tartusse kulub autogaasi 5 euro eest.

Rohkem infot leiab aadressilt www.alexelaoil.ee/lpg


Toetame ühiselt TÜ Kliinikumi Lastefondi
Alexela ja SA TÜK Lastefond alustasid ühiselt heategevuskampaaniat, millega kogutakse raha raskelt haigetele lastele, kes vajavad abi transpordikulude katmisel arsti või füsioterapeudi juurde sõitmiseks.

Kampaania raames annetab Alexela kuni 31. oktoobrini igalt tanklapoest ostetud Tartu Limonaadi ja Vitaminerali karastusjoogi pudelilt 10 senti Lastefondile, kes kasutab kogunenud annetussummat abivajavate laste sõidukulude hüvitamiseks.
    

Sügiskuud toovad Alexela Südameapteegi riiulitele uued tervisetooted
Alexela PAUS tanklapoodides on suve algusest avatud Südameapteegi terviseriiulid, kust leiab mitmeid tooteid, mille järele muidu apteeki peaks minema.

Saabunud sügiskuud on müügile toonud ka laiema valiku ÖKO ravimteesid, mis on hea valik igasuguse külmetuse ja põletike korral.

Saadaval Jüri, Loo ja Tartu Era tn. tanklas.


Alexela Energia uued BLUE elektripaketid
Alexela Oiliga samasse gruppi kuuluv Alexela Energia teeb keskkonnasõbraliku elektrienergia tarbimise kõigile kättesaadavaks, luues uued BLUE elektripaketid, mis põhinevad vähemalt 60% ulatuses taastuvenergial, sh 53% ulatuses hüdroenergial.

Keskkonnateadlik mõtlemine ei ole enam kallis - tutvu uute pakettidega SIIN ja veendu ise!
    

Alexela klientidele piletid Baltikumi suurimale ratsutamisüritusele 10% soodsamad
Tallinn International Horse Show on Baltimaade suurim rahvusvaheline ratsutamisvõistlus, mis kuulub nii takistussõidu kui koolisõidu FEI World CupTM (maailmakarika) sarja.

Alexela Sooduskaardi soodustus kehtib Piletilevis müügipunktides ning kodulehel. 10% soodustus kehtib täishinnaga piletitele ja korraga saab osta kuni 4 piletit. Soodustuse saamiseks tuleb kasutada sooduskoodi „AO2015“. Sama salasõna kehtib ka Piletilevi müügipunktidest ostes.

Osta pilet SIIT

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar