neljapäev, 6. august 2015

Augustikuu pakkumised

Soojad suveilmad on end lõpuks ilmutanud ning augustikuu nädalavahetused on Eestimaal rohkete sündmustega kaetud.

Kindel võib ka olla, et autosõit on sel kuul igal juhul soodsam, sest lisaks ajalooliselt madalatele kütusehindadele on kogu augustikuu Alexela Sooduskaardi omanikele kütus 3 senti soodsam!

Tangi targalt! Kliendikaardiga on augustikuus kütus 3 senti soodsam
Alexela Sooduskaardiga on kuni 31. augustini iga kütuseliiter 3 senti soodsam.

Kampaania kehtib Alexela Sooduskaardiga, Alexela-EMT Sooduskaardiga ja Alexela Kossufänni sooduskaardiga. Korraga kehtib üks soodustus.

Kõht küll tühi, aga kabanoss on ära tüüdanud? Proovi pastat!
Kui teada-tuntud on reegel, et vähemalt kolm tundi enne magamaminekut pole vaja enam süüa, siis pikad suveõhtud toovad isutunde ka ootamatutel hetkedel. Tervislik valik neile järgi anda on Alexela PAUS tanklapoodides müüdavad pastad, mille kastmed on valmistatud spetsiaalselt väljatöötatud retsepti alusel. Tee vaheldust ja proovi meie pastasid, mis on alati al dente!

Saadaval Jüri, Loo ja Tartu Era tn. tanklas.

Alexela PAUS tanklapoodide terviseriiul leiab laia kasutust 
Koostöös Südameapteegiga avasime juulikuus PAUS tanklapoodides terviseriiulid. Seni on populaarseimateks toodeteks osutunud söetabletid, elastiksidemed ja rasedustestid. Tervisetoodete valik on aga lai ning meenutame, et lisaks heale kohvile ja söögipoolisele leiab meie PAUS tanklapoodidest ka reisitablette, päikesekaitsekreeme ja muud, mille järele suvel ootamatult vajadus võib tekkida.

Saadaval Jüri, Loo ja Tartu Era tn. tanklas.

Alexela alustab keskkonnasõbralike poekottide müüki
Erilised poekotid valmivad koostöös Eesti Pakendiringluse ja erivajadustega inimestele Viljandis töökohti loova Töötoad MTÜ-ga. Poekottide valmistamisel kasutatakse ära nii tekstiilist reklaamplakateid kui ka teisi reklaammaterjale. Kottide müügilt teenitav tulu läheb puuetega inimeste töötasuks.

Saadaval Jüri, Loo ja Tartu Era tn. ning Laeva ja Kuusalu tanklas.

Gaasiballooni ostmisel ühenduskomplekt tasuta 
Sel suvel kõigis Alexela tanklates - ostes gaasiballooni, saad tasuta ühenduskomplekti. Tutvu Reola Gaasi gaasiballoonidega siin.

Pakkumine kehtib kuni 31.08.2015

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar