neljapäev, 9. juuli 2015

Juulikuu pakkumised

Soovime sinule pikalt kestvaid suvepäevi saabunud juulikuusse. Teel sõprade ja lähedaste poole kutsume sind läbi astuma meie PAUS tanklapoodidest – oleme teinud palju tööd, et tuua teieni uued, värsked Itaalia maitsed.

Alexela Sooduskaardiga on ka jätkuvalt kohv ja autopesu olulisemalt soodsam? Kui sinu lähedastel veel puudub Alexela Sooduskaart, siis nüüd on õige aeg see tellida – Alexela Sooduskaardid on nüüd ja edaspidi kõigile tasuta. Loe lähemalt
    

Tule proovi uut Itaalia menüüd
Nüüd on Alexela PAUS tanklapoodides saadaval värske pasta, grillpaninid ja itaaliapärased magustoidud. Sobiva valiku leiavad ka kergema toidu sõbrad ning taimetoitlased – suviseks eineks sobib vahemere köögiviljadega grillpanini, suurema isu puhul penne tomati-ürdikastmega. Ja pasta on ikka nagu Itaalias – al dente!

Saadaval Jüri, Loo ja Tartu Era tn. tanklas.
    

Gaasiballooni ostmisel tasuta ühenduskomplekt
Sel suvel kõigis Alexela tanklates - ostes gaasiballooni, saad tasuta ühenduskomplekti. Tutvu Reola Gaasi gaasiballoonidega siin.

Pakkumine kehtib kuni 31.08.2015
    

Südameapteegi terviseriiul PAUS tanklapoodides
Suvisel ajal on teekonnal tihti vaja korraks terviseturgutust. Nüüd leiab Alexela PAUS tanklapoodidest ka Südameapteegi terviseriiuli. Valikus on muuhulgas päikesekaitsekreemid, sääsetõrjevahendid kui muud tooted, mille järele suveajal vajadus võib tekkida.

Saadaval Jüri, Loo ja Tartu Era tn. tanklas.
    
 
Kutsume kuulama Evelin Võigemasti
Näitlejatar Evelin Võigemast on laulajana üles astunud varemgi, kuid saabuval suvel saab teda esmakordselt kuulata rocki- ja bluusivõtmes bändi solistina. Kitarrist Raul Ukareda Bandiga liitunud lauljannat näeb ja kuuleb selles erakordses koosseisus suvel viiel korral. Raul Ukareda bändis mängivad veel Raul Vaigla, Taavi Kerikmäe, Marek Talts, Petteri Hasa. Taustvokaali laulab Kaia Oidekivi.

Alexela klientidele on piletid 20% soodsamad.
Sõbrahinnaga pileteid saab osta Piletilevi kodulehelt sisestades sooduskoodi "Alexelakontsert". Samuti on piletid müügil Piletilevi müügipunktides. Korraga saab soetada kuni 4 piletit.

Osta pilet SIIT
    

Alexela sõbrale Saaremaa ooperipäevade piletid soodsamalt!
Üks selle suve oodatumaid kultuurisündmusi on kindlasti Saaremaa ooperipäevad, mille etendused leiavad aset 20.-26. juulil erinevais Saaremaa paigus. Programmis on ka sel korral vahvaid üllatusi, vaata lähemalt SIIT ja vali oma.

Alexela klientidele on Saaremaa ooperipäevade piletid 20% soodsamad.
Sõbrahinnaga pileteid saab osta PILETIMAAILMA INTERNETIPOEST sisestades sooduskoodi "klientALEXELA". Samuti on piletid müügil Piletimaailma müügikohtades ja Eesti Kontserdi kassades.
 

Uriah Heep "Lady in Black Meets The White Lady"
22. augustil toimub Haapsalu Lossihoovis 1969. aastal loodud Suurbritannia ansambli Uriah Heep kontsert. Tegemist on Haapsalu Valge Daami nädala avaüritusega, mis kannab nime "Lady in Black Meets The White Lady". Väravad avatakse juba kell 3 päeval ning alates kella viiest õhtul on laval kodumaise rocki esindajad Blind, Elephants From Neptune ja Terminaator. Kontsertõhtu lõpetab võimas ilutulestik.

Piletid on müügil Piletilevis ja Alexela klientidele kehtib juuli lõpuni soodushind 15€. Soodustuse saamiseks tuleb Piletilevi internetipoest ostes sisestada sooduskood "UriahAlexela2015". Sama salasõna kehtib ka Piletilevi müügipunktidest ostes.

Osta pilet SIIT

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar