esmaspäev, 8. juuni 2015

Juunikuu pakkumised

Hea klient!

Eesolev jaaniõhtu on vaid loetud nädalate kaugusel ning soe suvi rullib ennast aina laiemalt lahti. Kui suvised nädalavahetused pole veel täies ulatuses lemmiktegevusi täis pikitud, siis allolevad pakkumised aitavad valiku tegemisel.

Teel sooja suveõhtusse tasub peatuda ka meie tanklapoes, sest Alexela Sooduskaardi omanikele on nüüd hea kohv 10% soodsam.

 

Tangi Alexelas ja võida puhkus 

 

Tangi juunis Alexela Sooduskaardiga vähemalt 25 liitrit kütust ja kui veab, viib Alexela Sind puhkama, loosides välja Estraveli 1000€ kinkekaardi!

Tutvu kampaaniaga lähemalt: www.alexelaoil.ee/puhkus

 

Alexela sooduskaart nüüd veelgi kasulikum

 

Nüüd annavad Alexela sooduskaardid kohvi ostmisel tanklapoodides 10% soodustust. Vaata meie uuenenud kodulehelt, kus asub sulle lähim tankla: www.alexelaoil.ee

Samuti on Alexela sooduskaardiga Jazz Pesulates* 5% soodustust kõikidele teenustele ja kaupadele.

* Alexela sooduskaardid kehtivad enamikus Jazz Pesulates, välja arvatud Kadaka Jazz, Laagri Jazz, Smuuli Jazz, Sõle Jazz.

 

Alexela klientidele tasuta Estraveli Kuldkaart ja 40 ideed suvepuhkuseks 

 

Alexela klientidele annab Estravel tasuta Kuldkaardi, millega saab soodustusi ligi 200 Estraveli koostööpartneri juures, sh spaades, restoranides ja kohvikutes, kauplustes jpm. Tasuta Kuldkaardi saad vormistada siin.

Estravel on Sinu jaoks kokku pannud ka 40 ideed suvepuhkuseks Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Rootsis. Matkad, spaapaketid, kontserdi- ja teatrielamused, teemapargid jpm – vali oma lemmik!

Vaata kõiki suvereiside ideid: www.estravel.ee/suvepuhkus

 

Gaasiballooni ostmisel, tasuta ühenduskomplekt 

 

Sel suvel kõigis Alexela tanklates - ostes gaasiballooni saad tasuta ühenduskomplekti. Tutvu Reola Gaasi gaasiballoonidega siin.

Pakkumine kehtib kuni 31.08.2015

 

Tuletorni Kontsert Rannapungerjal

 

3.-4. juulil toimub Rannapungerjal kuues Tuletorni Kontsert, kus lavale astuvad Hele Kõrve ja Evelin Võigemast, Jan Uuspõld etendusega "Brüsseli kapsas", koloriitne ansambel Propeller ning Peeter Volkonski. Lõunamaised tuuli toob ansambel Angus ja bluusiga rõõmustavad kuulajaid Raul Ukareda ning Airi Allvee Underwater Blues Band. Klounipaar Piip ja Tuut teevad tsirkust ning soovijad võivad sõita kanuuga Rannapungerja lookleval jõel.

Alexela klientidele on Piletilevi müügikohtadest ja e-poest ostes päevapiletid soodushinnaga 12€ (tavahind 15€), sisestades sooduskoodiks "AlexelaTuletorn". Korraga saab soetada kuni 4 piletit. Kuni 12-aastastele lastele on sissepääs tasuta.

Osta pilet SIIT

 

Uriah Heep "Lady in Black Meets The White Lady"

 

22. augustil toimub Haapsalu Lossihoovis 1969. aastal loodud Suurbritannia ansambli Uriah Heep kontsert. Tegemist on Haapsalu Valge Daami nädala avaüritusega, mis kannab nime "Lady in Black Meets The White Lady". Väravad avatakse juba kell 3 päeval ning alates kella viiest õhtul on laval kodumaise rocki esindajad Blind, Elephants From Neptune ja Terminaator. Kontsertõhtu lõpetab võimas ilutulestik.

Piletid on müügil Piletilevis ja Alexela klientidele kehtib juuni lõpuni soodushind 15€. Soodustuse saamiseks tuleb Piletilevi internetipoest ostes sisestada sooduskood "UriahAlexela2015". Sama salasõna kehtib ka Piletilevi müügipunktidest ostes.

Osta pilet SIIT

 

Alexela sõbrale Saaremaa ooperipäevade piletid soodsamalt!

 

Üks selle suve oodatumaid kultuurisündmusi on kindlasti Saaremaa ooperipäevad, mille etendused leiavad aset 20.-26. juulil erinevais Saaremaa paigus. Programmis on ka sel korral vahvaid üllatusi, vaata lähemalt SIIT ja vali oma.

Alexela klientidele on Saaremaa ooperipäevade piletid 20% soodsamad. Sõbrahinnaga pileteid saab osta PILETIMAAILMA INTERNETIPOEST sisestades sooduskoodi "klientALEXELA". Samuti on piletid müügil Piletimaailma müügikohtades ja Eesti Kontserdi kassades.


Meeldivaid kultuurielamusi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar