kolmapäev, 6. mai 2015

Maikuu uudiskiri

Oleme omalt poolt terve kuu tööd teinud, et leida võimalusi, kuidas meie tublid kliendid saaksid saabuvast suvest maksimumi võtta. Alexela lehekuu pakkumised kutsuvad sind suvelainele.

 

Tangi Alexelas ja võida puhkus

 

Tangi mais või juunis Alexela Sooduskaardiga vähemalt 25 liitrit kütust ja kui veab, viib Alexela Sind puhkama, loosides välja Estraveli 1000€ kinkekaardi!

Tutvu kampaaniaga lähemalt: www.alexelaoil.ee/puhkus   

 

Alexela klientidele auto rentimisel tasuta kütus

 

Sõlmi nüüd vähemalt 12 kuuline autorendileping BSC Autos ning saad kingituseks tasuta kütuse üheks kuuks!

BCS Auto OÜ tegevusvaldkondadeks on pikaajaline autorent, teenindus ning kasutatud autode müük. Pikaajaline autorent on hea alternatiiv liisingule, puudub sissemakse ning lepingutasu. Autoga seonduvad kulud on lihtsasti planeeritavad ning „üllatused“ puuduvad!

Rohkem infot: www.bcsauto.ee
BCS Auto OÜ, tel. 6844 800, info@bcsauto.ee  

 

Alexela klientidele soodsamad piletid motokrossi Eesti meistrivõistlustele

 

9.-10. mail algavad Pärnus Pärnu lennuvälja Motopargis Addinol motokrossi Eesti meistrivõistlused. Alexela klientidele on Addinol motokrossi Eesti meistrivõistluste piletid 10% soodsamad.

Eesti meistrivõistluste esimesel etapil asuvad eelmise aasta Rahvuste krossi koondise liikmed Tanel Leok, Gert Krestinov, Harri Kullas ja teised meie kiiremad sõitjad stardijoonele koos Läti ja Soome tugevate sõitjatega.

Võistluste pidulik avamine on mõlemal päeval kell 11:00 ja esimene võistlusstart antakse kell 11:30. Pühapäeval toimub kahe sõiduvooru vahepeal põnev motokrossi sprindivõistlus ning päeva lõpetab „Pärnu Kuninga“ nimeline võidusõit hobisõitjatele.

Pilet võistlusele maksab mõlemal päeval 8 eurot, õpilastele ja pensionäridele 5 eurot. Alla 140 cm lapsed pääsevad võistlust vaatama tasuta.

Piletid on müügil Piletilevis ja võistlustel kohapeal. Alexela klientidele on piletid sooduskoodi "Alexela" kasutades 10% soodsamad.

Rohkem infot: Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni kodulehel   

 

Alexela kutsub Arvo Pärdi kontserdile

 

Eesti Kontsert toob partnerluses Milano tootjafirmaga Change Performing Arts Tallinnas Noblessneri valukojas lavale eesti helilooja Arvo Pärdi ja ameerika lavastaja Robert Wilsoni muusikateatrilavastuse “Aadama passioon”.

Alexela klientidele on piletid “Aadama passiooni” 16. mai päevasele etendusele 20% soodsamad! Sooduspileti lunastamiseks minge lähimasse Piletimaailma või Piletilevi müügipunkti või veebipoodi ja kasutage salasõna “klientalexela”.

Osta pilet SIIT

 

Veeda emadepäev suurepärases restoranis Monaco

 

Tule sel pühapäeval kogu perega restorani Monaco nautima meie traditsioonilist emadepäeva buffee-lõunat!

Lõunalaua rikkalikus menüüs on maitseid rohkemgi kui proovida jaksate. Pühapäevale kohaselt ei puudu menüüst ka maitsvad soojad pannkoogid, vali vaid täidis!

Lastega võtame ette vahvad loomingulised meisterdustööd. Suur rõõm on üllatada kõiki armsaid emasid kingikotiga!

Vaata täpsemalt menüüd ja broneeri laud ette SIIN

Kasutades laua broneerimisel märksõna "Alexela" lisandub kingikotti lisaks teistele kingitustele ka Nordic Hotel Forumi lõõgastuskeskuse külastuse kinkekaart kahele väärtuses 12 eurot!   

 

Uriah Heep "Lady in Black Meets The White Lady"

 

22. augustil toimub Haapsalu Lossihoovis 1969. aastal loodud Suurbritannia ansambli Uriah Heep kontsert. Tegemist on Haapsalu Valge Daami nädala avaüritusega, mis kannab nime "Lady in Black Meets The White Lady". Väravad avatakse juba kell 3 päeval ning alates kella viiest õhtul on laval kodumaise rocki esindajad Blind, Elephants From Neptune ja Terminaator. Kontsertõhtu lõpetab võimas ilutulestik.

Piletid on müügil Piletilevis ja Alexela klientidele kehtib juuni lõpuni soodushind 15€. Soodustuse saamiseks tuleb Piletilevi internetipoest ostes sisestada sooduskood "UriahAlexela2015". Sama salasõna kehtib ka Piletilevi müügipunktidest ostes.

Osta pilet SIIT

 

Alexela sõbrale Saaremaa ooperipäevade piletid soodsamalt!

 

Üks selle suve oodatumaid kultuurisündmusi on kindlasti Saaremaa ooperipäevad, mille etendused leiavad aset 20.-26. juulil erinevais Saaremaa paigus. Programmis on ka sel korral vahvaid üllatusi, vaata lähemalt SIIT ja vali oma.

Alexela klientidele on Saaremaa ooperipäevade piletid 20% soodsamad.

Sõbrahinnaga pileteid saab osta PILETIMAAILMA INTERNETIPOEST sisestades sooduskoodi "klientALEXELA". Samuti on piletid müügil Piletimaailma müügikohtades ja Eesti Kontserdi kassades.Meeldivaid kultuurielamusi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar