reede, 10. aprill 2015

Aprillikuu pakkumised

Suvele on mõnusam vastu minna, kui pimeda ja külma aja koorma maha raputad - kevadiseks suurpuhastuseks on just nüüd õige aeg! Kui hoolega ringi vaatad, siis leiad enda ümbert järjest rohkem rõõmu ja uut energiat. Alexela naljakuu pakkumised aitavad Sul uut hingamist leida.   


Alexela Energia pakub elektrit NULLIGA!
Alexela Energia pakub nüüd uusi ja soodsaid börsihinnal põhineva kuutasuga elektripakette:
- BLUEPLUSS – börsimarginaal 0, kuutasu 1,9 eurot
- BLUEFIX - fikseeritud püsihind, kuutasu 1,5 eurot
- BLUEBÖRS - börsimarginaal 0,2 s/kwh, kuutasu 1,5 eurot
- BLUEBÖRSIKINDLUSTUS - börsimarginaal 0,2 s/kwh + kindlustus, kuutasu 1,5 eurot

Tutvu lähemalt ja vaheta oma pakett soodsama vastu SIIN


Kevadel erksam käik!
Uue põlvkonna väävlivaba bensiin Nitro3000
Kas soovid, et Sinu auto oleks erksam, kuid samas hoolid kütuse kokkuhoiust? Siis on Alexela supertoode Nitro3000 just Sinu jaoks!

Nitro3000 mõju avaldub nii uutel kui vanematel autodel, nii säästlikult sõites kui ka siis, kui Sul on kiire. Efekt on tagatud esimesest bensiinitilgast alates. Esimese 2–3 tankimise järel mõju koguni suureneb, sest mainitud aine levib määrdeõli abil mootori kõikidesse osadesse.

Millistes Alexela tanklates on Nitro3000 saadaval, näed SIIT


BIG BAG prahikott Alexela kliendile soodsamalt!

BIG BAG prahikott on ideaalne lahendus kevadkoristuse ajal aia- ja pargijäätmete, ehitusprahi või suuremõõtmeliste olmejäätmete kogumiseks ning äraveoks.

BIG BAG kotil on mitmeid eeliseid tavalise, suure metallkonteineri ees:
• võtab hoovil vähe ruumi ega takista liikumist;
• ei kahjusta muru, teekatet või äärekive;
• mugav teisaldamine ning kiire ja lihtne äravedu;
• paindlik hind.

Suuremate koguste ehitus-, lammutus-, koristus- ja suurjäätmete äraveoks pakume ka kampaania hinnaga konteinereid mahuga 5–30 m³.

Küsige personaalset pakkumist klienditeenindusest telefoni üldnumbrilt 1919 või e-mali aadressilt info@keskkonnateenused.ee. Alexela klientidele soodustus 5% tavahinnakirjast (märksõna „Alexela“).
    

Uriah Heep "Lady in black meets the white lady"

Laupäeval 22. augustil toimub Haapsalu Lossihoovis 1969. aastal loodud Suurbritannia ansambli Uriah Heep kontsert. Tegemist on Haapsalu Valge Daami nädala avaüritusega, mis kannab nime "Lady in Black Meets The White Lady". Väravad avatakse juba kell 3 päeval ning alates kella viiest õhtul on laval kodumaise rocki esindajad Blind, Elephants From Neptune ja Terminaator. Kontsertõhtu lõpetab võimas ilutulestik. Piletid on müügil Piletilevis ja Alexela klientidele kehtib mai lõpuni soodushind 15€.

Pileti tavahind on 20€ ning 25%-lise soodustuse saamiseks tuleb Piletilevi internetipoest ostes sisestada sooduskood "UriahAlexela2015". Sama salasõna kehtib ka Piletilevi müügipunktidest ostes. Maksimaalselt on ühel isikul võimalik soetada 10 sooduspiletit.

Osta pilet SIIT
    

Alexela toob kultuuri lähemale. Alexela sõbrale Saaremaa ooperipäevade piletid soodsamalt!
Üks selle suve oodatumaid kultuurisündmusi on kindlasti Saaremaa ooperipäevad, mille etendused leiavad aset 20.-26. juulil erinevais Saaremaa paigus. Programmis on ka sel korral vahvaid üllatusi, vaata lähemalt SIIT ja vali oma.

Alexela klientidele on Saaremaa ooperipäevade piletid 20% soodsamad.

Sõbrahinnaga pileteid saab osta PILETIMAAILMA INTERNETIPOEST sisestades sooduskoodi "klientALEXELA".

Piletimaailma müügikohtadest ja Eesti Kontserdi kassadest saab soodushinnaga pileteid osta Alexela Sooduskaardi ettenäitamisel. Korraga saab osta 4 sooduspiletit.

Meeldivaid kultuurielamusi!  

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar